Kompresory do urządzeń pneumatycznych

Kompresor to niezastąpione urządzenie zarówno w domu, jak i w garażu, warsztacie, czy firmie. Jest to sprzęt przeznaczony do większości urządzeń pneumatycznych. M.in. do czyszczenia, pompowania, malowania powierzchni, czy nawet do przedmuchiwania zatkanych otworów.

Kompresory o dużej pojemności

europejski kompresor 500lTakim kompresorem może być europejski kompresor 500l, o mocy nawet do 15 KM i wydajności efektywnej do 1400 l/min. Może posiadać kilka tłoków, które idealnie nadają się do wyjątkowo intensywnej i długotrwałej pracy. Kompresory posiadają także separatory oleju. Podczas pracy woda i olej mogą zostać zatrzymane w wydmuchiwanym powietrzu. Taki kompresor może być wyjątkowo ergonomiczny, ponieważ zamontowany w nim reduktor ciśnienia, posiada mechanizm regulacji i kranik spustowy. Dzięki szerokim ożebrowaniom może doskonale odprowadzać ciepło, przy czym pomimo niskiego poboru energii, zachowuje wysokie parametry użytkowe. Kompresory są produkowane z możliwościami mobilnymi. Mają zamontowane kółka i można je łatwo transportować w docelowe miejsce. W kompresorach jest także ważna zwiększona średnica i duży przepływ. Zapobiega to częstemu blokowaniu się nieczystości. Sprężarki posiadają zawory bezpieczeństwa i włączniki oraz reduktory ciśnienia. Można łatwo kontrolować stan oleju za pomocą dołączonej miarki. Filtry powietrza, a także kurki do odprowadzania wody to standard w wyposażeniu takich kompresorów. Zakup tego urządzenia to bardzo dobry pomysł szczególnie do domku z ogrodem.

Kompresory to zaawansowane urządzenia posiadające wysoką funkcjonalność oraz użyteczność dla każdego, kto go zakupi. Nie są tanie, jednak wydane pieniądze bardzo szybko się zwrócą, choćby poprzez zaoszczędzenie czasu na wykonywanie pracy, którą zajmie się nasz kompresor.