Jedziemy w karkonosze – apartament

Postanowiliśmy ze znajomymi, iż w tym roku jedziemy w Karkonosze w sezonie letnim i zimowym na wakacje. Jesteśmy pasjonatami trekkingu, dlatego też będzie to super miejsce do uprawiania tego typu sportu. Nasze grupa jest dość liczna, licz sobie bagatela siedemnaście osób i dwa psy. Razem już od wielu lat tak podróżujemy na różne ciężkie lub lżejsze szklaki górskie oraz leśne. Nasza grupa jest różnie zaawansowana w turystyce terenowej, często rozdzielamy się na górskich szlakach.

Wycieczka w Karkonosze, jaki apartament wybrać?

apartamenty karkonoskieLubimy z przyjaciółmi jak wspomniałam powyżej ekstremalne wycieczki górskie i trudne szklaki, ale też bardzo cenimy sobie wygodę po wejściu z gór, czy też trudnego leśnego szlaku. Dlatego też zawsze staramy się wynajmować bardzo dobre apartament o podwyższonym standardzie, często w centrach większych miast zlokalizowanych blisko naszego docelowego szlaku na łonie natury. Jeżeli chodzi o apartamenty karkonoskie, to wspólnie postanowiliśmy, iż będziemy nocować po polskiej stornie tego najwyższego pasma górskiego Sudetów. Wyszukałam bardzo atrakcyjne apartamenty w pełni i ekskluzywnie wyposażone. Bardzo lubię gotować dla wszystkich przyjaciół a nasza kuchnia w apartamencie miała być bardzo dobrze wyposażona. Już nie mogłam się doczekać wyjazdy. Dodatkowo przy takiej ilości osób dostaliśmy bardzo duży rabat na wynajem. Była to super atrakcyjna cena. Dzięki temu mogliśmy sobie pozwolić na inne fajne atrakcje tam na miejscu, czy też ciekawą imprezę w pobliskim klubie, który był bardzo polecany przez miejscowych.

Wyjazd udał się w stu procentach, nasz karkonoski apartament był cudowny, czysty, pachnący i wygodny. Bardzo dobrze odpoczywało się w nim po powrocie z górskich tras. Zdobyliśmy kilka szczytów w siedem dni. Na pewno to powtórzymy.