Jak zaczęliśmy projektować bluzki chłopięce

Generalnie nasza marka zajmuje się ciuchami dla nastolatków, albo powiedzmy starszych nastolatków. Jednak mój szef powiedział, że nasz dział ma się teraz zająć produkcją wzorów dla najmłodszych, konkretnie dla niemowląt.

Jak miło projektuje się bluzki chłopięce

bluzki chłopięceNa początku podeszliśmy do tematu mało kreatywnie, ale Żaneta, stwierdziła, że trzeba temat odświeżyć. Podzieliliśmy się na grupy i każdy miał czas na przygotowanie wzorów na inny rodzaj ubranka. Ja, razem z Żanetą i Kasią wzięliśmy się za bluzki chłopięce, bo nasza trójka miała właśnie małych synków. Kryspin z Mirką wzięli się za kaftaniki dla niemowląt, ponieważ taki im przypadł w udziale. Półśpiochy bez stópek też im narzuciłem, bo przecież to w zasadzie ten sam temat. Najmłodszym nie jest wiele ważne co mają ubrane, jakie wzory, ważne, żeby to było miłe, ciepłe i bez alergenów. Ostatnia grupa zajęła się tematem jaki obejmował spódniczki dziecięce. Tydzień czasu miał grupie wystarczyć. Moja żona mi w domu trochę podpowiedziała jak takie bluzki chłopięce powinny wyglądać, ale nie obyło się bez nawiązań do produktów naszej marki. Chciałem, aby ubrania były takimi miniaturkami ubrań, które są obecnie noszone przez starsze dzieci. W piątek widziałem już wszystkie projekty, muszę przyznać, że te kaftaniki dla niemowląt były naprawdę fantastyczne. Półśpiochy bez stópek zachwyciły, co rzadko się zdarza, nawet naszego dyrektora kreatywnego. Oczywiście bluzki chłopięce zaprojektowane przez mój team zebrały burze oklasków, podobnie zaś stało się jak wjechała ostatnia grupa.

Faktycznie spódniczki dziecięce również pięknie się prezentowały, otóż kolekcja po tygodniu ruszyła do produkcji. Cieszę się, że jesteśmy autorami nowatorskiej kolekcji w naszej firmie. Dumny jestem.