Jak samemu przedłużyć włosy?

Chcąc przedłużyć sobie włosy mamy do wyboru kilka metod. Niektóre z nich wymagają od nas wizyty u fryzjera, w przypadku innych może nam pomóc na przykład koleżanka, ale istnieje także sposób dzięki któremu samodzielnie przedłużymy sobie włosy bez pomocy osób trzecich i co więcej, cały ten zabieg nie zajmie nam dłuższej niż pięć minut.

Doczepianie włosów metodą clip in

naturalne włosy doczepiane clip inSposoby na przedłużanie włosów takie jak micro ringi, czy metoda kanapkowa nie wymagają od nas wizyty u fryzjera ponieważ w obu przypadkach może nam pomóc założyć takie włosy na przykład koleżanka, która wykazuje zdolności manualne. Wystarczy, że ktoś po prostu wydzieli nam równiutkie pasemka i założy takie włosy. Jednakże można także samodzielnie je przedłużyć słynną metodą clip in. Naturalne włosy doczepiane clip in bez problemu znajdziemy w internecie. Występują one w różnych długościach oraz w różnych kolorach i odcieniach, więc bez problemu znajdziemy taki odcień, aby idealnie wpasował się w nasz kolor włosów. Takie włosy wpinamy między nasze pasma włosów spineczkami, które podobnie jak pasemka są bardzo cieniutkie i dzięki temu nie odstają od głowy. Zaletą tej metody jest nie tylko fakt, że w każdej chwili możemy zdjąć włosy na przykład po powrocie do domu, ale również to, że zakładanie ich trwa dosłownie chwilę.

Mając wprawę w takich włosach zakładanie ich zacznie nam zajmować nie więcej niż trzy minuty, jednak nawet mając do czynienia pierwszy raz z takimi włosami nie zajmie nam to długo ponieważ włosy umocowane są na taśmach o różnej szerokości, więc zapina je się bardzo szybko. Wystarczy zrobić kilka poziomych przedziałków na głowie jeden pod drugim i spiąć włosy spinkami u nasady, a następnie wpiąć pasemka tuż u nasady między te przedziałki i gotowe.