Jak można odzyskać kobietę?

Dopóki czegoś nie stracimy, nie docenimy tego wystarczająco mocno. Dotyczy to wszystkiego, niezależnie czy rozdzieli nas śmierć bliskiej osoby czy rozstaniemy się ze swoją drugą połówką – jej wartość zauważymy dopiero wtedy kiedy jej przy nas zabraknie.

Jak mogę Cię odzyskać?

jak można odzyskać kobietęJest to częste pytanie mężczyzn, którzy zawinili tak bardzo, że ich szanse u kobiety zostały niechybnie zaprzepaszczone. Trudno na nie odpowiedzieć, wiedząc, że zasadę „Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki” wyznaje teraz każda szanująca się i niezależna kobieta. Przedstawicielki płci pięknej są bardzo wdzięczne i wrażliwe, ale jak każde istoty ludzkie posiadają swoje granice, których przekroczenie opłakane jest w skutkach. Są niczym karma, zarówno w tą dobrą i złą stronę, wracają z podwojoną siłą i potrafią zgotować prawdziwe piekło. Jak można odzyskać kobietę? Czy będzie to w ogóle możliwe i czy ona podaruje mi tą drugą szansę? Będzie to zależeć tylko i wyłącznie od niej. Wpierw zgrywać będzie egoistkę, której ponowne zdobycie będzie graniczyło z cudem, ale gdzieś w środku jej lodowate serce powoli zacznie topnieć. Warunków będzie dużo, głównym testem będzie wytrwałość, to ono będzie definiować jak bardzo Tobie zależy. Daj jej czas, nie tylko swój, który będziecie spędzać szczerze ze sobą rozmawiając, ale również ten, w którym będzie miała szansę zastanowić się czy jesteś jeszcze w ogóle wart jej uwagi. Uzbrój się w cierpliwość, z pewnością sporo czasu spędziła myśląc, nim postanowiła Cię opuścić i z pewnością długo będzie zastanawiać się czy dać Ci drugą szansę i wrócić. Trudno jest kolejny raz zaufać, wybaczyć i związać się, ale z odpowiednią i wartą tego osobą jest to znaczenie łatwiejsze.

Tak więc Panowie, ubóstwiajcie swoje kobiety, dbajcie i rozpieszczajcie. W przeciwnym razie, nie poznacie dnia, ani godziny kiedy pozostawią po sobie na wpół puste mieszkanie. Dopiero wtedy zdacie sobie sprawę jak wiele im zawdzięczacie. Każda z nich jest niezastąpiona.