Jak dodać swój obiekt noclegowy do wyszukiwarki?

Mam na imię Alina i od niemal dziesięciu lat prowadzę uroczy pensjonat nad morzem. Z roku na rok mam coraz większą ilość rezerwacji, jednak zauważyłam, że turyści rzadko docierają do nad poza sezonem. W związku z tym jeszcze w marcu postanowiłam umieścić informację o ofercie jesienno-zimowej. Oprócz zamieszczenia ich na naszej stronie internetowej wybrałam również kilka serwisów, w których możliwe jest wyszukiwanie noclegów w całym kraju. 

Dodanie obiektu noclegowego do wyszukiwarki

jak dodać obiekt noclegowyKiedy zastanawiałam się jak dodać obiekt noclegowy do jednej z wyszukiwarek stwierdziłam, że zacznę od zapoznania się z regulaminem. Chciałam uniknąć zbędnych informacji i problemów dotyczących ukrytych opłat. Okazało się jedna, że jako właściciel nie ponoszę kosztów – no, chyba że zdecyduję się na promowanie swojego ogłoszenia. Ten temat jednak wolałam zostawić dopiero na koniec lata. Miałam nadzieję, że do tego czasu zbiorę chociaż kilka rezerwacji na grudzień czy styczeń. Po założeniu profilu w wybranym serwisie zaczęłam dodawać do formularza wcześniej przygotowane informacje z oferty. Adres, dane kontaktowe i strona internetowa poszły mi bardzo szybko, jednak nie miałam pojęcia co wpisać w okienko dotyczące atrakcji. Zimą przecież bardzo niewiele miejsc nad morzem nadaje się do zwiedzania. W związku z tym postanowiłam sama zadbać o dodatkowe atrakcje w moim pensjonacie. 

Jedno z pomieszczeń od dawna chcieliśmy przerobić na kilkuosobową saunę – to był czas na podjęcie ostatecznej decyzji. Dodatkowo stwierdziłam, że możemy urządzić dużą Wigilię w okresie Bożego Narodzenia. Wiele osób nie chce gotować i sprzątać w swoim mieszkaniu, przez co chętnie wyjeżdżają w tym okresie. Wszystko dokładnie przemyślałam, a zebrane informacje umieściłam w serwisie.