Indywidualne kuchnie na wymiar

Młode małżeństwa lubią mieszkać i żyć na swoim, gdzie wszystko się układa według ich myśli i planu. Kupując mieszkanie od dewelopera, mamy stan surowy, który sami musimy zagospodarować. Meble kupione w sklepie z wyposażeniem wnętrz nie zawsze pasują do kształtu i metrażu mieszkania, dlatego dobrze je mieć na wymiar.

Czy kuchnia na zamówienie jest lepsza?

kuchnie na zamówienieJeżeli nasze mieszkanie ma nietypowe kształty, to ciężko nam będzie je umeblować w ciekawy i praktyczny sposób. Liczne wnęki, zaokrąglone kąty, są sporym wyzwaniem dla niejednego architekta wnętrz. Zazwyczaj ludzie kupują szafy wnękowe na wymiar, oraz kuchnie na zamówienie, które wykonują niektóre sklepy meblowe, albo stolarze ogłaszający się w internecie. Taka kuchnia jest dokładnie dopasowana do naszego pomieszczenia i zazwyczaj poza szafkami i blatami, jest wyposażona w praktyczną wyspę z krzesłami. Kuchnia na zamówienie jest o tyle lepsza, że jest idealnie dopasowana i nie musimy się obawiać, że trzeba będzie dokonać samodzielnych przeróbek. Jeżeli zrobi ją dla nas zaprzyjaźniony stolarz, to będą to gotowe meble kuchenne do powieszenia i nie będziemy się musieli bawić w całodniowe skręcanie szafek. Przed przystąpieniem do pracy, nasz fachowiec weźmie dokładny wymiar i zaplanuje miejsca gdzie się znajdą niezbędne sprzęty do zabudowy w kuchni. Indywidualne podejście do mebli na zamówienie, pozwala nam na bieżącą kontrolę procesu wytwórczego od samego początku i mamy decydujący wpływ na efekt końcowy pracy wykonawcy.

Jeżeli nasze mieszkanie jest umeblowane w taki sposób jaki sobie to sami zaplanowaliśmy, to lepiej się czujemy we własnych czterech ścianach. Często meble na zamówienie są dużo tańsze niż te kupione w sklepie, a wynika to z faktu, że są one dostarczane bezpośrednio od wykonawcy, a nie od pośredników, którzy doliczają swoje prowizje.