Hotel na ziemiach lubuskich dla całej rodziny

Wakacje to czas, kiedy każdy pragnie wypocząć. Niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z wypoczynkiem klientów indywidualnych, rodzin z dziećmi czy też przedsiębiorstw, trzeba zastanowić się nad odwiedzeniem takiego miejsca, jak Pałacyk Łąkomin.

hotel noclegJest to urokliwe miejsce, a raczej hotel, w którym proponuje się wysokie standardy i pomoc gościom dwadzieścia cztery godziny na dobę. Nie trzeba się jednakże przejmować zbyt wysokimi kosztami, ponieważ władze hoteliku przygotowały korzystną ofertę cenową, dla każdego. Klienci mają możliwość korzystania z wielu atrakcji, a przede wszystkim delektowania się świeżym powietrzem, jakiego nie ma w większych miastach.
Okolice Kostrzyna nad Odrą to bowiem przede wszystkim mnóstwo zieleni i piękny krajobraz. Spędzanie czasu w Pałacyku jest możliwością przeniesienia się w czasie, a każdy spośród gości może czuć się jak osoba szlachetnie urodzona. Istotnym jest tylko wybór pokoju hotelowego – możliwości jest naprawdę wiele, tym bardziej że pokoi do wyboru jest bardzo dużo. Zostały one przygotowane w różnych standardach i na różną liczbę osób – pary mogą liczyć na odpowiednio dopasowane scenerie dla dwojga, rodziny z dziećmi mogą skorzystać z pokoi z większą ilością łóżek i większej przestrzeni, by pociechy miały się gdzie bawić, a osoby preferujące najwyższe standardy mogą skorzystać z apartamentów, w jakich mogliby odpoczywać głowy państw czy też celebryci.
Hotel przygotowany jest do przyjmowania nawet najbardziej wymagających gości, dlatego dobrym pomysłem byłoby także uciekanie od szumu mediów i fleszy, gdyby bardziej znane osoby pragnęły odpoczynku. Już po samej prezentacji Pałacyku, umieszczonej na krótkim filmiku na stronie głównej można się przekonać, że mamy do czynienia z miejscem prawdziwie magicznym – mocno wiążącym się z naturą.

Każdy powinien o tym pamiętać, także agenci i menadżerowie gwiazd, poszukujący odpowiednich miejsc do wypoczynku z daleka od bałaganu i chaosu ogromnych miast. Nie ma lepszego hotelu w całej Polsce, tak barwnie położonego.