Duże łóżko dla nastolatka

Chciałam całkowicie wyremontować pokój mojej córki. Nie była już dzieckiem, a stawała się nastolatką, trzeba było zatem wiele zmienić. Nie chodziło tylko o nową tapetę na ściany czy meble, ale głównie o standardowe, najlepiej większe łóżko dla niej. W końcu nie mogła już spać w tym mniejszym, dziecięcym. 

Duże, wygodne łóżko dla młodzieży 

dwuosobowe łóżka młodzieżowe rozkładaneMoja córka wyrosła już ze swojego dotychczasowego łóżka. Nie tylko chodziło o jego wielkość, chociaż o to w szczególności, ale także o to, w jakim było stylu – trochę zbyt różowe, trochę zbyt dziecinne. Wiele robiło także to, że było raczej kruche, delikatniejsze, bo wyszłam z założenia, że pewnie je w końcu zepsuje. Teraz jednak chodziło mi o coś sporego, tak, by mogła wygodnie się rozłożyć, a także solidnego – z myślą, że przetrwa wiele lat. Jeśli chodzi o dwuosobowe łóżka młodzieżowe rozkładane wybór jest naprawdę spory. Zależało mi na tym, by było właśnie rozkładane, bo i pokój mojej córki nie jest jakiś wielkich rozmiarów, a przecież nowe łóżko miało takie być – o wiele większe niż dotychczasowe. Nie chciałam jednak, by zajmowało jej przestrzeń wtedy, kiedy nie będzie jej potrzebne, stąd pomysł, by było właśnie rozkładane. Zdecydowałam też, że będzie bardziej dorosłe, nie zapominałam jednak, ze dalej jest nastolatką, a nie dorosłą więc liczyło się dla niej coś zupełnie innego, niż dla mnie. Ja zwracałam uwagę na solidność i wytrzymałość materiału, ona na to, czy łóżko jest ciemne czy jasne, czy ma wzory czy jest bez nich. 

Całe szczęście, ostatecznie udało nam się znaleźć łóżko spełniające i moje, i jej kryteria. Chociaż w tym aspekcie oczywiście jej były ważniejsze – przecież to łóżko miało należeć do niej, a nie do mnie, to ona będzie na nim spała i miała je w pokoju. Muszę jednak przyznać, że byłam bardzo zadowolona, bo łóżko było po prostu piękne.