Dostaję etui ze skóry na dokumenty

Od kiedy awansowałem w pracy to moi rodzice są ze mnie na prawdę dumni. Mama to wszystkim sąsiadkom rozpowiada jakiego to zdolnego syna ma. Cieszę się, że dałem jej tyle radości. Zadzwoniła do mnie i powiedziała, że ma dla mnie prezent.

Etui ze skóry okazało się idealne na dokumenty

etui na dokumenty skórzaneNie miałem pojęcia co takiego mama dla mnie przygotowała ale wiedziałem jedno. To na pewno będzie miało związek z moim awansem. Kiedy przyjechałem tego dnia na obiad do rodziców to mama już w progu wręczyła mi starannie zapakowany prezent. Zabrałem się za jego rozpakowywanie jeszcze przed posiłkiem. W środku było piękne etui na dokumenty skórzane w kolorze ciemnej zieleni. Mama to zawsze powtarzała, że mam bałagan w papierach a teraz jak awansowałem to na pewno będzie mi to potrzebne. To etui na dokumenty na pewno mi się przyda, ponieważ mam do czynienia z mnóstwem dokumentów a dzięki temu prezentowi na pewno nic nie zagubię. Podziękowałem mamie i przyznałem, że prezent jest wręcz idealny. Teraz to na pewno będę miał porządek w dokumentach. Kiedy wróciłem do siebie to od razu włożyłem ważne dokumenty do tego etui i przygotowałem się na jutrzejszą wizytę z klientem. Jak mój szef zobaczy to etui na dokumenty skórzane to na pewno się zdziwi, że w końcu zacząłem dbać o dokumenty. Jestem bałaganiarzem i się w tym odnajduję. Obecne stanowisko jednak nie pozwala mi na takie praktyki i muszę wziąć się w garść pod względem organizacji i porządku. Mama dała mi etui na dokumenty skórzane, które idealnie spełnia swoje zadanie.

W pracy to się dopiero prezes zdziwił jak wszedłem z tym etui na dokumenty. Przytakiwał z zachwytem i prawie zaczął mi bić brawo. Teraz byłem odpowiedzialnym pracownikiem na tak poważnym stanowisku i byłem z siebie na prawdę dumny.