Dobry architekt wnętrz

Muszę przyznać, że ostatnie miesiące nie były dla mnie łatwe. Miałem na głowie niezwykle skomplikowany projekt, który często wymagał ode mnie zostawania po godzinach. Na szczęście szef docenił moje poświęcenie i po pozytywnym zakończeniu projektu wręczył mi sporą premię. Postanowiłem, że przeznaczę te pieniądze na współpracę z dobrym, krakowskim projektantem.

Polecany architekt wnętrz z Krakowa

uznany dobry projektant wnętrz - krakówOstatnie miesiące w pracy dały mi mocno w kość. Było tak za sprawą trudnego projektu, który sprawiał, że nierzadko musiałem zostawać po godzinach, aby się z wszystkim wyrobić na czas. Był to niezwykle wymagający czas, w którym z pewnością udowodniłem swojemu pracodawcy, że jestem wiele wart. Docenił on moje poświęcenie, wręczając mi po zakończeniu projektu naprawdę pokaźną premię. Od razu jednak miałem pomysł na jej spożytkowanie. Od dawna bowiem chodził mi po głowie całkowity remont swojego mieszkania. Chciałem jednak, by był on przemyślany, do czego potrzebny był mi uznany dobry projektant wnętrz – Kraków to naprawdę duże miasto, dlatego też szybko znalazłem odpowiedniego specjalistę. W swoim wyborze kierowałem się głównie tym, by projektant miał ciekawą wizję i fajne portfolio. Takowego też znalazłem, nawiązując z nim współpracę. Szczerze mówiąc, nie mogłem doczekać się momentu, w którym ten architekt przedstawi mi projekt mojego mieszkania. Chciałem, by wnętrze było nowoczesne.

Teraz kiedy moje mieszkanie jest już po remoncie, z przyjemnością spędzam w nim swój wolny czas. Decyzja o nawiązaniu współpracy z krakowskim projektantem była najlepszą decyzją, jaką mogłem podjąć. Sam nie miałbym tylu rewelacyjnych pomysłów. Nie sprawiłbym, że moje wnętrze będzie wyglądało jak mieszkanie z katalogu. A taki właśnie efekt osiągnęliśmy.