Dlaczego warto zainstalować sufit napinany?

Coraz więcej projektantów i architektów poleca sufit napinany klientom, którzy remontują swoje domy lub przestrzenie biznesowe. Czemu? Ponieważ sufit napinany można zainstalować w ciągu kilku dni. Jest niezawodny, nie wymaga konserwacji, nie jest zbyt drogi i jest dostępny w szerokiej gamie wykończeń i wzorów.

Zalety sufitów napinanych

sufity napinaneMocne i niezawodne sufity napinane są łatwe do czyszczenia i nie ulegają wilgoci ani korozji. Nie reagują na detergenty ani inne środki chemiczne. W przeciwieństwie do tradycyjnych tynkowane sufitów nie powodują pękania, łuszczenia się ani odpadania farby. Jednym z najbardziej ekscytujących aspektów sufitu napinanego jest to, że można umieścić na nim dowolny projekt, dzięki czemu można stworzyć indywidualną przestrzeń w zależności od potrzeb i preferencji. Błękitne niebo z chmurami to popularny wybór wśród właścicieli domów, ale jest on praktycznie nieograniczony. Szybka instalacja. Sufit napinany można szybko zainstalować w niecały dzień, czasem nawet kilka godzin, ograniczając wszelkie zakłócenia w domu lub firmie do minimum. Ponieważ sufity napinane są łatwe do czyszczenia i nie powodują korozji, kondensacji lub wilgoci, są zalecane do sufitów w placówkach medycznych lub edukacyjnych, które wymagają sterylnego środowiska. Efektywność energetyczna. Szczelina powietrzna między sufitem napinanym a oryginalnym sufitem może pomóc w zapewnieniu izolacji. Można to wzmocnić poprzez zastosowanie dodatkowej izolacji i materiałów akustycznych w przestrzeni powietrznej.

Z każdym sufitem napinanym można oczekiwać gładkiego, profesjonalnego wykończenia, które wygląda świetnie. Opcje kolorów, faktur i wzorów są również praktycznie nieograniczone. Wszystkie nierówności, pęknięcia i przebarwienia oryginalnego sufitu są ukryte. Sufity napinane są wodoodporne, chroniąc pomieszczenia przed ryzykiem wycieków i powodzi.