Czym wyróżnia się Level 8.0?

Kross jest polskim producentem rowerów, osprzętu, a także wyposażenia. Na rodzimym rynku jest obecny od ponad trzech dekad, natomiast dopiero od kilku lat, jednoślady tej firmy trafiają także na rynek Unii Europejskiej, a nawet Rosji. 

Sportowy Level 8.0 od Krossa

kross level 8.0Co wyróżnia ofertę Krossa na tle konkurencji? Przede wszystkim fakt, że dostajemy wysokiej jakości jednoślady w relatywnie niskich cenach. Relatywnie, oznacza w tym przypadku, że gdyby zestawić je z cenami rowerów najbardziej znanych marek, to wypadają one wyjątkowo korzystnie. Kross ma w swojej ofercie dwie serie rowerów górskich Level oraz Hexagon. Pierwsza z nich to rowery najbardziej zaawansowane, o najlepszych parametrach i wyposażonych w najlepszy osprzęt, natomiast druga opcja to jednoślady tańsze, wykonane w nieco innych technologiach i mniej zaawansowane. Rowerem, który jest najbardziej popularny wśród jednośladów górskich jest zdecydowanie Kross Level 8.0. Dlaczego? Bowiem nadaje się zarówno do rekreacyjnych przejażdżek, jak też do startów w profesjonalnych zawodach MTB lub XC. To rower, w którym możemy wybrać koła w rozmiarze 27,5 cala, jak też 29 cali, dzięki czemu każdy cyklista będzie mógł wybrać optymalny dla siebie wariant. Osprzęt Levela 8.0 został tak dobrany, by dać możliwie największą funkcjonalność, dzięki czemu doskonale sprawdzi podczas zjazdów, jak również podczas pokonywania wzniesień, czy nierówności terenowych. 8.0 posiada także hydrauliczne hamulce tarczowe, co zagwarantuje nam bezpieczne wytracanie prędkości na dowolnej nawierzchni.

Dobry rower niekoniecznie musi posiadać logotyp najbardziej znanego producenta, by być wartym zakupu. Najlepiej to widać na przykładzie Levela „ósemki”, który kosztuje niewiele ponad cztery tysiące, a spokojnie mógłby aspirować do wyższej półki cenowej.