Czym charakteryzuje się rower Specialized?

Wśród zagranicznych marek jednośladów, obecnych na naszym rynku, firma Specialized jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych. Wszystko przez unikalne logo i design. To jednak pozytywne cechy, widoczne jedynie na pierwszy rzut, a te rowery mają ich znacznie więcej.

Sportowe rowery od Specialized’a

rowery specializedWśród wielu modeli, jakie proponuje Specialized, ciężko zdecydować się na ten najlepszy. Firma bowiem produkuje jednoślady z każdego segmentu. Znajdziemy w ich ofercie rowery górskie, szosowe, trekkingowe, turystyczne i miejskie. Oczywiście z rozróżnieniem na płeć oraz rozmiar ramy. Rowery Specialized cechuje dbałość o każdy szczegół, począwszy od procesu produkcji. Ich ramy należą do jednych z najlepszych na rynku. Wykonane są ze specjalnego aluminium, które sprawia, że rama jest jeszcze wytrzymalsza i ma odpowiedni poziom sztywności. Specialized wyposaża swoje rowery w najlepszej jakości hamulce, z reguły tarczowe, hydrauliczne, które są najmocniejszą i najbezpieczniejszą ich wersją. W zależności od modelu opony, jakie montuje się w rowerach Specialized, pochodzą one od znanego niemieckiego lub francuskiego producenta. Jeżeli mówimy o wyposażeniu to warto skończyć na siodle. Jest ono wykonane unikalną metodą, dzięki czemu idealnie dopasowuje się do kształtu ciała i nie uciska newralgicznych miejsc. Rowery tej firmy można kupić za pośrednictwem internetowej strony producenta, ale również u autoryzowanych przedstawicieli i w sklepach internetowych. Cena roweru Specialized jest konkurencyjna w stosunku do rynkowych rywali.

Specialized zalicza się do firm z górnej półki. Ich jednoślady odznaczają się wysoką trwałością, jakością wykonania i stosunkowo niską ceną. Warto wybrać rower tej firmy, również ze względu na bardzo atrakcyjny design, który nadaje rowerowi sportowego charakteru.