Czy lifting bez skalpela jest możliwy?

Starzenie się jest naturalne dla każdego człowieka. Jednak to nie oznacza, że trzeba się na to godzić. Ludzie zdołali zrobić tyle rzeczy, których nie znajdzie się w naturze. Można też postarać się o spowolnienie procesu starzenia się i przez naprawdę długi czas olśniewać wszystkich wokół swoją urodą. Można zastosować w tym celu rozmaite zabiegi.

HIFU zapewnia wspaniały efekt liftingu

lifting bez skalpela LublinJednak najlepiej jeśli dany zabieg jest nieinwazyjny. Można wtedy liczyć na świetne efekty bez zbyt dużego ryzyka skutków ubocznych. Między innymi HIFU okazuje się świetną metodą z której korzysta ogromna ilość kobiet. Wykorzystuje on ultradźwięki, które uszkadzają tkanki pod naskórkiem poprzez wysoką temperaturę oraz tworzące się pęcherzyki gazu. To wszystko stymuluje komórki do zwiększonej produkcji kolagenu oraz elastyny. Skóra staje się znacznie bardziej napięta, wygładzona oraz jędrna. Dzięki temu uzyskuje się efekt liftingu bez konieczności używania skalpela. Jak najbardziej warto zdecydować się na tę metodę. Można oczekiwać zredukowania zmarszczek, a także zmniejszenia rozstępów czy blizn. Zazwyczaj korzysta się z tej metody w przypadku twarzy oraz szyi, bo w końcu te obszary są najbardziej narażone na niekorzystne działanie starzenia się. W wielu miastach w Polsce można zdecydować się na lifting bez skalpela Lublin jest jednym z nich, wiele kobiet z tego miejsca ma wspaniałą opinię na temat HIFU. Oczywiście istnieją także inne nieinwazyjne zabiegi liftingujące, jednak ten jest uznawany za jeden z bardziej skutecznych.

Zabieg HIFU praktycznie nie posiada skutków ubocznych, przez kilka godzin po zabiegu utrzymuje się niewielkie zaczerwienienie oraz pobolewająca opuchlizna, jednak to praktycznie tyle co nic. Oczywiście trzeba porozmawiać z danym specjalistą czy nie istnieją jakieś przeciwwskazania do wykonania tego zabiegu.