Co mógł odkryć wykrywacz kłamstw?

Pieniądze z banku znikały w zaskakująco szybkim tempie. Miałam wspólne konto wraz z moim mężem. Było to bardzo dobre rozwiązanie, aby mieć pod kontrolą wszystkie wydatki. Mimo to nie wiedziałam, dlaczego on wypłaca tyle pieniędzy! W końcu nie mamy przed sobą żadnych tajemnic i nie zauważyłam, aby coś nowego sobie kupił! Może on ma kochankę?

Nastraszyłam męża wykrywaczem kłamstw

wykrywacz kłamstw trójmiastoMusiałam przycisnąć mojego męża i powiedzieć mu, co o tym sądzę. Kiedy wrócił z pracy od razu zaczęłam mu wiercić dziurę w brzuchu. Był tym bardzo zdenerwowany, mówił, że nic nie wie na ten temat i nie wypłaca żadnych pieniędzy! Byłam tak na niego zła, bo wiedziałam, że on kłamie mi prosto w oczy. nagle wpadłam na pomysł. W końcu u nas w Trójmieście jest psycholog, który posiada wykrywacz kłamstw Trójmiasto ma właśnie takich specjalistów, którzy mogą mi pomóc! Powiedziałam więc mężowi również prosto w oczy, że jak mi nie powie całej prawdy, to grozi mu badanie wykrywaczem kłamstw. On powiedział, że mam się puknąć w głowę, ale skoro chcę, to udowodni, że mówi prawdę. No i zarejestrowałam nas do tego psychologa, który podłączył mojego męża do wykrywacza kłamstw. najlepsze w tym wszystkim było to, że wykrywacz kłamstw od razu wyczuł niepokój mojego męża. Myślał, że się nie dowiem? Kiedy okazało się, że nie mówi prawdy, to wiecie co się stało? Przyznał się do wszystkiego.

Okazało się, że jest hazardzistą i nie potrafi sobie poradzić z tym problemem, ma coraz większe długi i nie potrafi sobie z tym ani trochę poradzić. Byłam w szoku. Jak widać badanie wykrywaczem kłamstw było potrzebne, aby prawda wyszła na jaw. Teraz mój mąż leczy się u psychologa w ośrodku terapii uzależnień. Hazard to poważny problem, gdyby nie wykrywacz kłamstw, to nadal by w tym tkwił.