Chowamy pościel do kanapy

 

Usłyszałam kiedyś, że istnieją sposoby na wygenerowanie sobie tak zwanego dochodu pasywnego. Postanowiłam więc zrobić tak, żeby do trzydziestego roku życia być niezależną finansowo. Mój plan był taki, żeby oddać minimum dwa mieszkania na wynajem. Jedno z mieszkań kupiłam w tym roku. Jest to urocza kawalerka, położona w bardzo malowniczej okolicy. Teraz jestem w trakcie jej urządzania.

Wygodna kanapa do kawalerki

kanapa z pojemnikiem na pościelKupiłam niedawno kawalerkę w bardzo malowniczej okolicy. Na razie ja będę w niej mieszkała, a później, jak już zakupię większe mieszkanie, przeznaczę kawalerkę na wynajem. Z racji tego, że mieszkanie kupiłam w stanie surowym, właśnie jestem w trakcie urządzania go. Jednym z najważniejszych elementów w mieszkaniu jest miejsce do spania. Uznałam, że najlepiej sprawdzi się duża kanapa z pojemnikiem na pościel, na której swobodnie będą mogły się wyspać przynajmniej dwie osoby. Kupiłam więc taką kanapę. Ma ona formę narożnika, gdyż uznałam, że najlepiej będzie coś takiego pasowało do wnętrza. Zależało mi też na tym,  żeby kanapa miała jasną kolorystykę. Kawalerka jest bowiem niedużym pomieszczeniem, więc żeby ją zwiększyć wizualnie, potrzebne są jasne kolory. Kupiona przeze mnie kanapa jest szara. Charakteru nadają jej dodatki w postaci kolorowych, ozdobnych poduszek. Plusem kupionego przez mnie narożnika jest też to, że może na nim usiąść nawet osiem osób. Dzięki temu mogę swobodnie przyjmować gości bez martwienia się o to, gdzie ich posadzę.

Kupiona przeze mnie niedawno kawalerka dedykowana jest na przyszłość do wynajęcia. Na razie jednak to ja będę w niej mieszkała. Kończę właśnie jej urządzanie. Najważniejszym elementem,  o który musiałam zadbać, było miejsce do spania. W tym celu zakupiłam narożnikową kanapę, na której swobodnie mogą wyspać się dwie osoby.