Busy Polska Belgia i moja praca

Jakiś czas temu miałam problem ze znalezieniem pracy. Poszukiwałam jej całymi miesiącami. W końcu udało mi się coś znaleźć. Nie była to może praca marzeń, ale zostałam kierowcą. Kiedyś bowiem robiłam kurs na większe samochody.

Busy Polska Belgia – warunki pracy

busy polska belgiaPotrafiłam kierować busami. Zatrudniła mnie więc firma przewozowa mająca między innymi w ofercie busy Polska Belgia. Odpowiadało mi to wówczas. Nie chciałam żadnej ambitnej pracy, ale po prostu jakieś źródło utrzymania przynajmniej na jakiś czas. Busy do Niemiec także były obsługiwane przez firmę i w tym kierunku również musiałam się udawać. Cieszyłam się w sumie, bo na miejscu zawsze było trochę czasu, aby odpocząć i nawet coś sobie zobaczyć. Przepisowo mieliśmy tych kilka godzin odpoczynku przed następną podróżą. Podobał mi się taki jeżdżący tryb życia, póki nie miałam innych zajęć. Nie miałam jeszcze rodziny ani męża, więc było to wygodne. Później jednak zaczęłam chyba dojrzewać i postanowiłam się ustatkować. Poznałam kogoś i jakoś nagle zaczęło mi przeszkadzać, że prowadzę taki nieregularny tryb życia. Wolałabym podróżować sobie wtedy, kiedy mam na to ochotę, zwiedzać i relaksować się, tymczasem busy Koszalin Holandia nie dawały mi takiej możliwości. Przestało mi się podobać w firmie, chociaż ogólnie warunki miałam bardzo dobre. Nie mogłam nic swoim szefom zarzucić.

Postanowiłam jednak na spokojnie poszukać sobie jakiejś pracy biurowej, żeby móc po prostu bardziej się ustatkować. Nie było to łatwe, ale w końcu znalazłam sobie dogodną posadę, dzięki temu, że miałam odbytych parę praktycznych szkoleń.