Bardzo dobra kosmetyczka

Przed ślubem bardzo dokładnie planowałam każdy element swojego wizerunku. Zależało mi tak jak pewnie praktycznie każdej pannie młodej na tym żeby wyglądać jak najlepiej. ja chciała mieć delikatny makijaż. Chciałam po prostu wyglądać tak jak na tą uroczystość przystało.

Piękny manicure hybrydowy na ślub

manicure hybrydowy francuski w PoznaniuNie chciałam z niczym przesadzać. Dlatego też dla mnie miało być wszystko w bardzo delikatnych kolorach. Nie wiedziałam tylko jaki manicure wykonać. Jednak teraz królują intensywne kolory. Ja jednak nie chciałam absolutnie czegoś takiego. Doszłam jednak do wniosku, że chodzę w końcu do bardzo dobrej kosmetyczki i ona na pewno doradzi dla mnie coś odpowiedniego. Okazało się, że manicure hybrydowy francuski w Poznaniu będzie najlepszy. Doszłam do wniosku, że rzeczywiście dłoń będzie wyglądała wtedy bardzo elegancko i na pewno nie będzie to nic przesadzonego. Wiedziałam, że kosmetyczka doradzi mi w tej kwestii dobrze. powiedziała, że na ślub najczęściej wykonuje właśnie takie manicure. Mi zresztą coś takiego zawsze bardzo się podobało chociaż nigdy nie miałam tak pomalowanych paznokci. Kosmetyczka jak zwykle podeszła do sprawy bardzo profesjonalnie. Najpierw przygotowała paznokcie w odpowiedni sposób potem zaczęła wykonywać już ten manicure hybrydowy. To co widziałam naprawdę bardzo mi się podobało. Uważam, że nie mogą paznokcie wyglądać bardziej elegancko jak w taki właśnie sposób. Wszystkim moje paznokcie bardzo się spodobały.

Do tego kosmetyczka już powiedziała mi, że na zdjęciach taki manicure wychodzi bardzo dobrze. I tak też było. Lubię oglądać zdjęcia z tego dnia i przyglądać się właśnie moim dłoniom, które wtedy wyglądały tak świeżo. Myślę, że niebawem umówię się na takie sam manicure bo jednak w nim czułam się najlepiej.