Aranżacja wnętrz jest w cenie

Zmysł plastyczny Moniki rodzice zauważyli już w przedszkolu. Jej rysunki wyraźnie wyróżniały się na tle prac innych dzieci. Proste, pewne linie, kształtne koła i świetnie dobrane kolory. I choć Monika nie wykazywała wielkiej pasji do rysowania, to potrafiła w ciągu kilku minut stworzyć piękny obrazek, który niejedno z nas powiesiłoby sobie w domu. Rozmyślania nad wykorzystaniem talentu rozpoczęły się w okresie licealnym.

Aranżacja wnętrz – czy to moja droga

projektowanie wnętrz krakówCzas było pomyśleć o studiach, jakie przedmioty maturalne wybrać, w którą stronę pójść. Monika długo szukała swojej drogi, ale jednak postanowiła postawić na swoje wrodzone zdolności. Chciała pójść za rysunkiem, ale chciała też móc zarabiać uczciwe pieniądze w swoim fachu. Odkryła studia z architektury wnętrz i od razu wiedziała, że to coś dla niej. Już widziała siebie projektującą wnętrza hoteli, biur, apartamentów. Oprócz rysunku zaczęła też interesować się różnymi stylami w budownictwie i wystroju wnętrz, a nawet szukała informacji w kwestii spraw technicznego wykonania pomysłu na aranżację, czyli jaką farbę wybrać, aby spełniała oczekiwania użytkownika, czy które płytki gdzie należy kłaść. Kompletnie przepadła w temacie projektowania i wykończenia wnętrz. Została tylko kwestia miasta, w którym chciałaby studiować, a być może potem pracować. Naturalnie ciągnęło ją do Warszawy – najwięcej możliwości. Myślała też o Krakowie, do którego ma sentyment od dziecka. Był czas pomysłu na Kielce, jednak ten szybko podupadł. Stanęło na ukochanym Krakowie. Udało jej się zdać maturę z dobrymi wynikami i już jej pasja mogła tylko popłynąć. 

Teraz Monika jest zadowoloną studentką architektury wnętrz, która oprócz studiów spełnia się także podczas warsztatów plastycznych z dziećmi. Chętnie wykonuje pierwsze próbne projekty dla swoich znajomych. 

Najnowsze informacje na http://evolution-home.eu